For a better experience, click the Compatibility Mode icon above to turn off Compatibility Mode, which is only for viewing older websites.دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط
جزئیات دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط ازسوی بانک‌مرکزی برای سال ۹۹ اعلام شد. براساس این گزارش، آمار عملکرد اجرایی این طرح در سال ۹۸ حاکی از تامین مالی تعداد ۳۷ هزار و ۴۶۲ بنگاه کوچک و متوسط با تخصیص مبلغی معادل ۵۴۴ هزار و ۷۰۳ میلیارد ریال توسط شبکه بانکی بوده که به بنگاه‌های اقتصادی اختصاص داشته است.
 ١٠:٢٤ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاخیر اجرای پروژه های بزرگ معدنی آمریکای لاتین
بیماری همه گیری کووید-19 بر اجرا یا پیشرفت تعدادی از برنامه های بزرگ معدنی در آمریکای لاتین تاثیر گذاشته است. از بین پنج پروژه های معدنی بزرگ در این منطقه با سرمایه گذاری 40 میلیارد دلاری، دو پروژه در مسیر اجرا قرار دارد و سه پروژه با تاخیر در اجرا روبه رو شده است.
 ٠٩:٥٦ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه
بدینوسیله از کلیه سهامدارن محترم شرکت دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 15/4/1399 از ساعت ... در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 36 حضور به هم رسانند.
 ١١:٠٧ - پنج شنبه ٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی چشم انداز میان مدت سرب و روی
گزارش موسسه بین المللی مطالعات سرب و روی حاکی است که بازار روی در فصل نخست 2020 با مازاد 239 هزار تنی مواجه شد و موجودی این فلز 156 هزار تن افزایش یافت.
 ١١:٢٣ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ظرفیت ذوب مس کرمان به400 هزار تن رسیده است
مدیرعامل شرکت مس با بیان اینکه در استان کرمان ظرفیت ذوب مس به400 هزار تن رسیده است که 280 هزار تن در مس سرچشمه و 120 هزار تن آن در خاتون‌آباد است، گفت: در حال حاضر و برای تحقق جهش تولید، 2270میلیون یورو به اضافه 20 هزار میلیارد تومان پروژه جدید در دست اجرا داریم.
 ١١:٢١ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسهیلات 3000 میلیارد تومانی اکتشاف معادن
معاون وزیر صمت گفت: برای سال ۹۹ در نظر گرفتیم تا 3000 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت از محل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی به اکتشاف، استخراج مواد و ماشین آلات معدنی اختصاص بدهیم.
 ١١:٥٠ - سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رونق تقاضای مس چین همزمان با شتاب فعالیت‌ها
موجودی مس انبار‌هایی که از سوی بورس شانگ‌های ردیابی می‌شود در هفته پایانی ماه می‌ با بیشترین افت از سپتامبر ۲۰۱۷ مواجه شد.
 ١١:٣٥ - سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>