For a better experience, click the Compatibility Mode icon above to turn off Compatibility Mode, which is only for viewing older websites.  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرعامل صندوق بازنشستگی با هیات‌مدیره

 

 دیدار مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس با مدیرعامل و هیات‌مدیره آتیه‌اندیشان


به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، صبح دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ محسن یزدانی مدیرعامل صندوق بازنشستگی و حمید زارع عضو هیئت‌مدیره و معاونین این مؤسسه با عبدالله شیر محمدپور مدیرعامل شرکت آتیه‌اندیشان مس و اعضای هیئت‌مدیره دیدار و گفتگو کرد.

شیر محمدپور ضمن ارائه گزارش کامل از مجموعه، گفت: شرکت سرمایه‌گذاری آتیه‌اندیشان مس طی سال‌ها فعالیت خود به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران تا کنون به‌عنوان بازوی مالی و اقتصادی صندوق، تلاش‌های زیادی به عمل‌آورده و برنامه‌های مختلفی را در دست اجرا داشته و دارد.

وی افزود در حال حاضر بخش مهمی از فعالیت‌های شرکت طی این سال‌ها سرمایه‌گذاری در سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری بوده است. ولی با رویکردی که از ابتدای سال ۱۳۹۳ توسط شرکت اتخاذ شده، فعالیت‌های شرکت علاوه بر بازار سهام در راستای تجمیع، هم‌افزایی، تکمیل چرخه مالی و اقتصادی گسترش پیدا کرده و شرکت سرمایه‌گذاری آتیه‌اندیشان مس هم اکنون به یک هلدینگ مالی و اقتصادی و سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

 


١٠:٥٣ - چهارشنبه ٢٠ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٤٢٩    /    تعداد نمایش : ١٥٤