For a better experience, click the Compatibility Mode icon above to turn off Compatibility Mode, which is only for viewing older websites.

معرفی :

شرکت سرمایه گذاری نواندیشان کرمان به صورت شرکت سهامی خاص در تاریخ 1383/11/07 وطی شماره 6570 در اداره ثبت شرکت های کرمان به ثبت رسیده است. سرمایه فعلی این شرکت 250 میلیارد ریال بوده و به عنوان یکی از شرکت های تابعه هلدینگ مالی و سرمایه گذاری آتیه اندیشان مس به شمار می رود.

موضوع فعالیت :

فعالیت اصلی شرکت بر بازار سرمایه متمرکز شده است. شرح موضوع فعالیت شرکت براساس اساسنامه عبارت است از :حضور فعال در بازار سرمایه و مشارکت در سهام کلیه شرکت ها از طریق تأسیس و یا تعهد سهام شرکت ها، خرید و فروش اوراق بهادار و اوراق مشارکت و بورس کالا اعم از فلزات، کشاورزی، فرآورده های نفتی و پتروشیمی و انجام خدمات مشاوره ای و سبدگردانی معاملات اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت، اختیار معامله، قراردادهای آتی، معاملات کالاهای پذیرفته شده، بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده، تشویق و تسهیل سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی، ارائه خدمات مشاوره در زمینه های مالی و سرمایه‌گذاری و مدیریت امور فنی و مهندسی، واردات و صادرات کالاهای مجاز و انجام هرگونه فعالیت اقتصادی و تجاری پس از کسب مجوز از مراجع ذیصلاح .